Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna wrzesień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie we wrześniu.

Pogoda w Argentynie we wrześniu:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+19.3°C+16°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+10.3°C+5.3°C
temperatura wodytemperatura wody+14.2°C+10.4°C
długość dniadługość dnia12.3h12.3h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny6.3/6h5.8/6.5h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów72mm56mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni września warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +19.3 — +16°C, a nocna spada do +10.3 — +5.3°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires we wrześniu wynosi +14.2°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +10.4°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma we wrześniu wynosi od 56 do 72 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.