Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna kwiecień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie w kwietniu.

Pogoda w Argentynie w kwietniu:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+22.9°C+20.5°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+13.8°C+9.1°C
temperatura wodytemperatura wody+19.2°C+17.5°C
długość dniadługość dnia11.6h11.5h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny7.3/4.3h6.5/5h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów119mm73mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni kwietnia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +22.9 — +20.5°C, a nocna spada do +13.8 — +9.1°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires w kwietniu wynosi +19.2°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +17.5°C.

Taka temperatura oznacza, że w wodzie może kąpać się większość ludzi, jednak dla niektórych może być wciąż zbyt chłodna.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w kwietniu wynosi od 73 do 119 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.