Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna listopad

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie w listopadzie.

Pogoda w Argentynie w listopadzie:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+25.6°C+21.7°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+15.9°C+10.1°C
temperatura wodytemperatura wody+20.7°C+14.7°C
długość dniadługość dnia14.4h14.7h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny8.4/6h7.4/7.3h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów117mm75mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni listopada warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +25.6 — +21.7°C, a nocna spada do +15.9 — +10.1°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires w listopadzie wynosi +20.7°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +14.7°C.

Taka temperatura oznacza, że w wodzie może kąpać się większość ludzi, jednak dla niektórych może być wciąż zbyt chłodna.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w listopadzie wynosi od 75 do 117 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.