Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna sierpnień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie w sierpniu.

Pogoda w Argentynie w sierpniu:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+17.7°C+14.4°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+8.8°C+4°C
temperatura wodytemperatura wody+12.6°C+10.4°C
długość dniadługość dnia11.3h11.2h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny5.6/5.7h5.3/5.9h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów64mm64mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni sierpnia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +17.7 — +14.4°C, a nocna spada do +8.8 — +4°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires w sierpniu wynosi +12.6°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +10.4°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo zimna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w sierpniu wynosi około 64 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.