Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna październik

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie w październiku.

Pogoda w Argentynie w październiku:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+22.6°C+18.5°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+13.3°C+7.6°C
temperatura wodytemperatura wody+18°C+12.3°C
długość dniadługość dnia13.4h13.6h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny7.3/6.1h6.8/6.8h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów127mm83mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni października warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +22.6 — +18.5°C, a nocna spada do +13.3 — +7.6°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires w październiku wynosi +18°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +12.3°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie będą mogli kąpać się w niej przez 10-15 minut.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w październiku wynosi od 83 do 127 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.