Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna czerwiec

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie w czerwcu.

Pogoda w Argentynie w czerwcu:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+16°C+13.8°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+8°C+4.1°C
temperatura wodytemperatura wody+13.2°C+12.6°C
długość dniadługość dnia10.3h10.1h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny4.4/5.9h4.0/6.1h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów59mm55mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni czerwca warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +16 — +13.8°C, a nocna spada do +8 — +4.1°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires w czerwcu wynosi +13.2°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +12.6°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w czerwcu wynosi od 55 do 59 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.