Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna lipiec

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie w lipcu.

Pogoda w Argentynie w lipcu:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+15.4°C+13.1°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+7.4°C+3.8°C
temperatura wodytemperatura wody+11.9°C+10.9°C
długość dniadługość dnia10.5h10.3h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny4.6/5.9h4.1/6.2h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów61mm59mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni lipca warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +15.4 — +13.1°C, a nocna spada do +7.4 — +3.8°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires w lipcu wynosi +11.9°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +10.9°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo zimna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w lipcu wynosi od 59 do 61 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.