Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Argentyna
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Argentyna maj

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Argentynie w maju.

Pogoda w Argentynie w maju:Buenos AiresMar del Plata
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+19.3°C+16.8°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+10.7°C+6.4°C
temperatura wodytemperatura wody+16.1°C+14.8°C
długość dniadługość dnia10.7h10.5h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny5.6/5.1h5.4/5.1h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów92mm74mm

Najlepsze cele podróży w Argentynie


Temperatura powietrza w Argentynie

Na przestrzeni maja warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Argentynie sięga +19.3 — +16.8°C, a nocna spada do +10.7 — +6.4°C.

Najlepsze hotele w Argentynie

Tanie loty do Argentyna

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w rzece La Plata na plażach w Buenos Aires w maju wynosi +16.1°C, a Oceanie Atlantyckim na plażach w Mar del Plata — +14.8°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie będą mogli kąpać się w niej przez 10-15 minut.

Pogoda w Argentynie według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w maju wynosi od 74 do 92 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.