Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Riwiera Ligure

Pogoda Riwiera Ligure styczeń

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Riwierze Ligure w styczniu.

Pogoda w Riwierze Ligure w styczniu:RapalloAlassio
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+11.1°C+11.6°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+3.4°C+6.6°C
temperatura wodytemperatura wody+13°C+13°C
długość dniadługość dnia9.9h9.9h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny3.8/6.1h4.1/5.8h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów139mm71mm

Najlepsze cele podróży w Riwierze Ligure


Temperatura powietrza w Riwierze Ligure

Na przestrzeni stycznia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Riwierze Ligure sięga +11.1 — +11.6°C, a nocna spada do +3.4 — +6.6°C.

Najlepsze hotele w Riwierze Ligure

Tanie loty do Riwiera Ligure

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Liguryjskim na plażach w Rapallo w styczniu wynosi +13°C, a na plażach w Alassio — +13°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Riwierze Ligure według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w styczniu wynosi od 71 do 139 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.