Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Riwiera Ligure

Pogoda Riwiera Ligure grudzień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Riwierze Ligure w grudniu.

Pogoda w Riwierze Ligure w grudniu:RapalloAlassio
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+12°C+12.6°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+4.1°C+7.5°C
temperatura wodytemperatura wody+14°C+14°C
długość dniadługość dnia9.5h9.5h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny3.6/5.9h4.1/5.4h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów120mm65mm

Najlepsze cele podróży w Riwierze Ligure


Temperatura powietrza w Riwierze Ligure

Na przestrzeni grudnia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Riwierze Ligure sięga +12 — +12.6°C, a nocna spada do +4.1 — +7.5°C.

Najlepsze hotele w Riwierze Ligure

Tanie loty do Riwiera Ligure

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Liguryjskim na plażach w Rapallo w grudniu wynosi +14°C, a na plażach w Alassio — +14°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Riwierze Ligure według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w grudniu wynosi od 65 do 120 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.