Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Riwiera Ligure

Pogoda Riwiera Ligure czerwiec

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Riwierze Ligure w czerwcu.

Pogoda w Riwierze Ligure w czerwcu:RapalloAlassio
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+25°C+23°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+15.2°C+16.8°C
temperatura wodytemperatura wody+21°C+20°C
długość dniadługość dnia16.0h16.0h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny8.2/7.8h8.4/7.6h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów53mm33mm

Najlepsze cele podróży w Riwierze Ligure


Temperatura powietrza w Riwierze Ligure

Na przestrzeni czerwca warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Riwierze Ligure sięga +25 — +23°C, a nocna spada do +15.2 — +16.8°C.

Najlepsze hotele w Riwierze Ligure

Tanie loty do Riwiera Ligure

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Liguryjskim na plażach w Rapallo w czerwcu wynosi +21°C, a na plażach w Alassio — +20°C.

Taka temperatura oznacza, że w wodzie może kąpać się większość ludzi, jednak dla niektórych może być wciąż zbyt chłodna.

Pogoda w Riwierze Ligure według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w czerwcu wynosi od 33 do 53 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.