Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Riwiera Ligure

Pogoda Riwiera Ligure maj

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Riwierze Ligure w maju.

Pogoda w Riwierze Ligure w maju:RapalloAlassio
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+21.4°C+19.4°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+11.7°C+13.4°C
temperatura wodytemperatura wody+18°C+17°C
długość dniadługość dnia15.3h15.3h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny7.1/8.2h7.4/7.9h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów84mm54mm

Najlepsze cele podróży w Riwierze Ligure


Temperatura powietrza w Riwierze Ligure

Na przestrzeni maja warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Riwierze Ligure sięga +21.4 — +19.4°C, a nocna spada do +11.7 — +13.4°C.

Najlepsze hotele w Riwierze Ligure

Tanie loty do Riwiera Ligure

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Liguryjskim na plażach w Rapallo w maju wynosi +18°C, a na plażach w Alassio — +17°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie będą mogli kąpać się w niej przez 10-15 minut.

Pogoda w Riwierze Ligure według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w maju wynosi od 54 do 84 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.