Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Riwiera Ligure

Pogoda Riwiera Ligure kwiecień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Riwierze Ligure w kwietniu.

Pogoda w Riwierze Ligure w kwietniu:RapalloAlassio
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+17.1°C+16.1°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+8.2°C+10.1°C
temperatura wodytemperatura wody+14°C+14°C
długość dniadługość dnia14.0h14.0h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny6.4/7.6h6.6/7.4h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów102mm65mm

Najlepsze cele podróży w Riwierze Ligure


Temperatura powietrza w Riwierze Ligure

Na przestrzeni kwietnia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Riwierze Ligure sięga +17.1 — +16.1°C, a nocna spada do +8.2 — +10.1°C.

Najlepsze hotele w Riwierze Ligure

Tanie loty do Riwiera Ligure

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Liguryjskim na plażach w Rapallo w kwietniu wynosi +14°C, a na plażach w Alassio — +14°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Riwierze Ligure według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w kwietniu wynosi od 65 do 102 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.