Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Riwiera Ligure

Pogoda Riwiera Ligure luty

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Riwierze Ligure w lutym.

Pogoda w Riwierze Ligure w lutym:RapalloAlassio
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+12.3°C+12°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+4°C+6.5°C
temperatura wodytemperatura wody+13°C+13°C
długość dniadługość dnia11.0h11.0h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny4.5/6.5h4.9/6.1h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów98mm73mm

Najlepsze cele podróży w Riwierze Ligure


Temperatura powietrza w Riwierze Ligure

Na przestrzeni lutego warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Riwierze Ligure sięga +12.3 — +12°C, a nocna spada do +4 — +6.5°C.

Najlepsze hotele w Riwierze Ligure

Tanie loty do Riwiera Ligure

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Liguryjskim na plażach w Rapallo w lutym wynosi +13°C, a na plażach w Alassio — +13°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Riwierze Ligure według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w lutym wynosi od 73 do 98 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.