Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Wybrzeże Adriatyku
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Wybrzeże Adriatyku październik

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie na wybrzeżu Adriatyku w październiku.

Pogoda na wybrzeżu Adriatyku w październiku:KotorRimini
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+21.5°C+19.1°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+12.3°C+10.4°C
temperatura wodytemperatura wody+21°C+20°C
długość dniadługość dnia11.5h11.5h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów145mm77mm

Najlepsze cele podróży na wybrzeżu Adriatyku


Temperatura powietrza na wybrzeżu Adriatyku

Na przestrzeni października warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura na wybrzeżu Adriatyku sięga +21.5 — +19.1°C, a nocna spada do +12.3 — +10.4°C.

Najlepsze hotele na wybrzeżu Adriatyku

Tanie loty do Wybrzeże Adriatyku

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Zatoce Kotorskiej Morza Adriatyckiego na plażach w Kotorze w październiku wynosi +21°C, a Morzu Adriatyckim na plażach w Rimini — +20°C.

Taka temperatura oznacza, że w wodzie może kąpać się większość ludzi, jednak dla niektórych może być wciąż zbyt chłodna.

Pogoda na wybrzeżu Adriatyku według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w październiku wynosi od 77 do 145 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.