Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Wybrzeże Adriatyku
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Wybrzeże Adriatyku maj

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie na wybrzeżu Adriatyku w maju.

Pogoda na wybrzeżu Adriatyku w maju:KotorRimini
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+22.4°C+21.4°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+13.1°C+11°C
temperatura wodytemperatura wody+21°C+18°C
długość dniadługość dnia15.2h15.3h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów120mm50mm

Najlepsze cele podróży na wybrzeżu Adriatyku


Temperatura powietrza na wybrzeżu Adriatyku

Na przestrzeni maja warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura na wybrzeżu Adriatyku sięga +22.4 — +21.4°C, a nocna spada do +13.1 — +11°C.

Najlepsze hotele na wybrzeżu Adriatyku

Tanie loty do Wybrzeże Adriatyku

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Zatoce Kotorskiej Morza Adriatyckiego na plażach w Kotorze w maju wynosi +21°C, a Morzu Adriatyckim na plażach w Rimini — +18°C.

Taka temperatura oznacza, że w wodzie może kąpać się większość ludzi, jednak dla niektórych może być wciąż zbyt chłodna.

Pogoda na wybrzeżu Adriatyku według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w maju wynosi od 50 do 120 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.