Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Wybrzeże Adriatyku
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Wybrzeże Adriatyku kwiecień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie na wybrzeżu Adriatyku w kwietniu.

Pogoda na wybrzeżu Adriatyku w kwietniu:KotorRimini
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+18°C+16.8°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+9.4°C+7.1°C
temperatura wodytemperatura wody+17°C+13°C
długość dniadługość dnia13.9h14.0h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów136mm53mm

Najlepsze cele podróży na wybrzeżu Adriatyku


Temperatura powietrza na wybrzeżu Adriatyku

Na przestrzeni kwietnia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura na wybrzeżu Adriatyku sięga +18 — +16.8°C, a nocna spada do +9.4 — +7.1°C.

Najlepsze hotele na wybrzeżu Adriatyku

Tanie loty do Wybrzeże Adriatyku

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Zatoce Kotorskiej Morza Adriatyckiego na plażach w Kotorze w kwietniu wynosi +17°C, a Morzu Adriatyckim na plażach w Rimini — +13°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie będą mogli kąpać się w niej przez 10-15 minut.

Pogoda na wybrzeżu Adriatyku według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w kwietniu wynosi od 53 do 136 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.