Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Sardynia

Pogoda Sardynia marzec

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie na Sardynii w marcu.

Pogoda na Sardynii w marcu:CagliariOlbia
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+16.1°C+16.5°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+7.2°C+6.3°C
temperatura wodytemperatura wody+14°C+14°C
długość dniadługość dnia12.4h12.4h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny6.0/6.4h6.0/6.4h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów44mm63mm

Najlepsze cele podróży na Sardynii


Temperatura powietrza na Sardynii

Na przestrzeni marca warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura na Sardynii sięga +16.1 — +16.5°C, a nocna spada do +7.2 — +6.3°C.

Najlepsze hotele na Sardynii

Tanie loty do Sardynia

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Śródziemnym na plażach w Cagliari w marcu wynosi +14°C, a Morzu Tyrreńskim na plażach w Olbii — +14°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda na Sardynii według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w marcu wynosi od 44 do 63 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.