Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Sardynia

Pogoda Sardynia listopad

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie na Sardynii w listopadzie.

Pogoda na Sardynii w listopadzie:CagliariOlbia
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+18.2°C+17.8°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+9.5°C+8°C
temperatura wodytemperatura wody+18°C+18°C
długość dniadługość dnia10.5h10.4h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny4.9/5.6h4.6/5.8h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów56mm56mm

Najlepsze cele podróży na Sardynii


Temperatura powietrza na Sardynii

Na przestrzeni listopada warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura na Sardynii sięga +18.2 — +17.8°C, a nocna spada do +9.5 — +8°C.

Najlepsze hotele na Sardynii

Tanie loty do Sardynia

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Śródziemnym na plażach w Cagliari w listopadzie wynosi +18°C, a Morzu Tyrreńskim na plażach w Olbii — +18°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie będą mogli kąpać się w niej przez 10-15 minut.

Pogoda na Sardynii według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w listopadzie wynosi około 56 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.