Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Grecja
Hotele

Hotele

Loty

Loty

Pogoda Grecja listopad

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Grecji w listopadzie.

Pogoda w Grecji w listopadzie:AtenyKreta
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+18.8°C+20°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+11.7°C+13.4°C
temperatura wodytemperatura wody+19°C+20°C
długość dniadługość dnia10.6h10.8h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny4.8/5.8h5.0/5.8h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów58mm59mm

Najlepsze cele podróży w Grecji


Temperatura powietrza w Grecji

Na przestrzeni listopada warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Grecji sięga +18.8 — +20°C, a nocna spada do +11.7 — +13.4°C.

Najlepsze hotele w Grecji

Tanie loty do Grecja

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Egejskim na plażach w Atenach w listopadzie wynosi +19°C, a Morzu Śródziemnym na plażach na Krecie — +20°C.

Taka temperatura oznacza, że w wodzie może kąpać się większość ludzi, jednak dla niektórych może być wciąż zbyt chłodna.

Pogoda w Grecji według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w listopadzie wynosi od 58 do 59 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.