Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Abchazja

Pogoda Abchazja styczeń

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Abchazji w styczniu.

Pogoda w Abchazji w styczniu:SuchumiGagra
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+9.4°C+9.6°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+2.1°C+2.7°C
temperatura wodytemperatura wody+11°C+11°C
długość dniadługość dnia10.0h9.9h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny3.0/7h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów121mm147mm

Najlepsze cele podróży w Abchazji


Temperatura powietrza w Abchazji

Na przestrzeni stycznia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Abchazji sięga +9.4 — +9.6°C, a nocna spada do +2.1 — +2.7°C.

Najlepsze hotele w Abchazji

Tanie loty do Abchazja

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Czarnym na plażach w Suchumi w styczniu wynosi +11°C, a na plażach w Gagrze — +11°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo zimna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Abchazji według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w styczniu wynosi od 121 do 147 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.