Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Abchazja

Pogoda Abchazja kwiecień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie w Abchazji w kwietniu.

Pogoda w Abchazji w kwietniu:SuchumiGagra
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+17.5°C+17°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+8°C+8.3°C
temperatura wodytemperatura wody+11°C+11°C
długość dniadługość dnia13.9h13.9h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny5.2/8.7h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów121mm109mm

Najlepsze cele podróży w Abchazji


Temperatura powietrza w Abchazji

Na przestrzeni kwietnia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura w Abchazji sięga +17.5 — +17°C, a nocna spada do +8 — +8.3°C.

Najlepsze hotele w Abchazji

Tanie loty do Abchazja

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Czarnym na plażach w Suchumi w kwietniu wynosi +11°C, a na plażach w Gagrze — +11°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest bardzo zimna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie bedą mogli się w niej na krótki czas zanurzyć.

Pogoda w Abchazji według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w kwietniu wynosi od 109 do 121 mm — przy tym poziomie możesz stracić część swojego wyjazdu.