Kontynuując przeglądanie niniejszej strony, wyrażasz zgodę na użycie śledzących plików cookies, aby umożliwić nam ulepszanie naszych usług, pomiar odwiedzin strony, prowadzenie statystyk, proponowanie spersonalizowanych treści, usług i reklam dopasowanych do Twojego profilu i Twoich podróży. Dowiedz się więcej

Riwiera Turecka

Pogoda Riwiera Turecka kwiecień

Aby pomóc wam wybrać najlepszą porę na podróż, poniżej przygotowaliśmy dane statystyczne o pogodzie na Riwierze Tureckiej w kwietniu.

Pogoda na Riwierze Tureckiej w kwietniu:BodrumAlanya
dzienna temperaturaśrednia dzienna temperatura+21.1°C+21.1°C
nocna temperaturaśrednia nocna temperatura+12.7°C+13°C
temperatura wodytemperatura wody+17°C+18°C
długość dniadługość dnia13.6h13.6h
słoneczne godzinysłoneczne/pochmurne godziny8.0/5.6h8.3/5.3h
miesięczna średnia opadówmiesięczna średnia opadów39mm64mm

Najlepsze cele podróży na Riwierze Tureckiej


Temperatura powietrza na Riwierze Tureckiej

Na przestrzeni kwietnia warunki pogodowe przedstawiają się następująco: średnia dzienna temperatura na Riwierze Tureckiej sięga +21.1 — +21.1°C, a nocna spada do +12.7 — +13°C.

Najlepsze hotele na Riwierze Tureckiej

Tanie loty do Riwiera Turecka

Najlepsze cele podróży na świecie


Temperatura wody

Średnia miesięczna temperatura wody w Morzu Egejskim na plażach w Bodrumie w kwietniu wynosi +17°C, a Morzu Śródziemnym na plażach w Alanyi — +18°C.

Taka temperatura oznacza, że woda jest chłodna i tylko najbardziej wytrzymali ludzie będą mogli kąpać się w niej przez 10-15 minut.

Pogoda na Riwierze Tureckiej według miesięcy


Opady

Jeżeli chodzi o opady, to średnia miesięczna suma w kwietniu wynosi od 39 do 64 mm — przy tym poziomie czasem może być konieczna zmiana planów na dany dzień.